SORUNLARI OLUŞMADAN ÖNCE ÇÖZME

BT ile ilgili bir sorun hakkında endişelenmenize gerek kalmadan birkaç ay geçtiğini hayal edin. Yazılım güncellemeleri veya entegrasyon sorunları yok, kesinti süresi konusunda hayal kırıklığı yok ve güvenlik ihlali nedeniyle uyku kaybı yok. Ofisten uzaktasınız ve şirketinizin eksiksiz BT altyapısının tamamen halledildiğinden eminsiniz.

Uzun ve kısa: Yönetilen BT hizmetlerimiz size paranızın karşılığını en iyi şekilde verir. Sorunsuz teknoloji entegrasyonu, güncellenmiş sistemler ve uzman teknik desteği, yalnızca bir sorun olduğunda değil, proaktif olarak her zaman sağlar.

Tüm BT ihtiyaçlarınızı karşılar, ayrıca ekibinizin verimliliğini ve üretkenliğini artırır.

 • BT Maliyetlerini Kontrol Edin

  BT Maliyetlerinizi gereksinimlerinize göre ölçeklendirebilir ve yalnızca ihtiyacınız kadar ödeme yapabilirsiniz.

 • Güvenilir BT danışmanı

  Düzenli yönetim toplantıları aracılığıyla, Yönetilen BT hizmeti şirketiniz, genel BT yol haritanızı denetleyebilir ve güvenilir danışmanınız olabilir.

 • Verimliliği arttırmak

  BT ihtiyaçlarınızı BT uzmanlarından oluşan bir ekibe yaptıracaksınız ve ek proje desteğine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda, yönetilen BT sağlayıcınız ekstra personel sağlar.

 • İlk küçük yatırım

  Yönetilen BT hizmetleri, teknoloji maliyetlerinin ilk yatırımını dengelemenize yardımcı olur.

 • Ölçek ekonomisi

  İşletmeniz büyüdükçe, destek yapısının da büyümesi gerekir. Yönetilen bir BT hizmeti kullandığınızda, basit bir tartışmadan başka bir şey olmadan işinizi büyütebilir veya küçültebilirsiniz.