Ne arıyorsun?

Yaygın BT sorunlarının yanıtlarını ve çözümlerini bulun. Bir cevap bulamazsanız, bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Lütfen bizimle iletişime geçin

En populer 10 soru

Ücretsiz Anti-Virüs yazılımları iyi midir?

Her şeyden önce, bilgisayarınızda güvenlik koruması olmadan asla gitmek istemezsiniz. Ücretsiz Anti-Virüs çok düşük algılama oranlarına sahiptir. Bizi arayın, Casus Yazılım, Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs koruması için tüm müşterilerimize önerdiğimiz ve sattığımız en son güvenlik yazılımları hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyarız.

Yönetilen BT Hizmetleri tam olarak nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, ElitSistem Yönetilen BT Hizmetleri, tüm bilgi teknolojisi gereksinimlerinizle ilgilendiğimiz anlamına gelir. Tüm donanım ve yazılım tedarik, kurulum, teknik destek ve BT personel ihtiyaçlarınızı yönetiyoruz. Bu aynı zamanda ElitSistem’in en önemli danışmanlık ve destek ekibiniz olarak hareket ederek, sistemlerinizin planlı bakımını ve yükseltmesini ve ayrıca işinizi ayakta ve çalışır durumda tutmak için acil durum yardımı sağladığı anlamına gelir.

Bulut yedekleme nedir?

Çevrimiçi Yedekleme olarak da bilinen bulut yedekleme, yerinde yedeklemelerinizin her gece bir site dışı sunucuya aktarıldığı işlemdir. Sunucu, Istanbul’daki güvenli bir veri merkezinde bulunuyor. Bulut Yedekleme, birinin her gece eve yedek alma ihtiyacını ortadan kaldırır. Daha güvenli, güvenilir ve yönetilmesi ve izlenmesi daha kolaydır.

Ne tür yanıt süreleri bekleyebilirim?

Spesifik beklentiler oluşturmak için her müşteriyle birlikte çalışırız. Ölçülebilir hizmet seviyelerimiz, üzerinde anlaşmaya varılan beklentileri karşılayamamanın net sonuçlarını belirtir.

Yönetilen Hizmetler Sözleşmesi Ne Kadar Sürelidir?

Yönetilen BT Hizmetleri Sözleşmeleri, sağlayıcıya göre değişir. Bazı sağlayıcılar aydan aya programlar sunarken, diğerleri çok yıllı bir sözleşme gerektirir. Bazılarının başlangıç maliyeti çok yüksektir ve aylık olarak daha düşüktür, diğerleri ise çok yıllı bir sözleşme gerektirir. Bazıları çok yüksek bir başlangıç maliyetine sahiptir ve aylık olarak daha düşüktür, diğerleri ise yolun ortası bir aylık maliyet sunar ve başlangıç maliyetini anlaşma süresine yayar.

Yardım çağırmadan önce ne yapmalıyım?

Mümkün olduğunda, hata mesajlarıyla ilgili bilgileri yazın ve sorununuzun ekran görüntüsünü alın. Çoğu zaman  muhtemelen sorunu çözmek için programı kapatmak veya sistemi sıfırlamak bilgisayarı yeniden başlatmak yardımcı olur.

Yönetilen BT Hizmetlerine sahip olmanın maliyeti nedir?

Hizmet modelimiz, belirli ağınızın boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak sabit  bir aylık veya servis bazlı ücret kullanır. Sözleşme yapıldıktan sonra, Yönetilen BT Hizmetleriniz, ağınızın her bileşeni için bakım ve desteği kapsayacak ve size gönül rahatlığı ve BT bakım maliyetlerinizi doğru bir şekilde tahmin etme yeteneği sağlayacaktır.

Ya zaten bir dahili BT departmanımız varsa?

Sorun değil! Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanabilen ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. Yönetilen BT hizmetleri ve danışmanlık, Altyapı çözümleri ElitSistem uygun fiyatlı bir hizmet planıyla bunu kolaylaştırır.

Sabit oranlı faturalandırma bana nasıl para kazandırır?

Sabit oranlı faturalandırma, temel iş hedeflerinize daha iyi odaklanabilmeniz için BT giderlerinizi bütçeleme olanağı sağlar. Her hizmet paketini benzersiz işiniz için özelleştiriyoruz, böylece yalnızca ihtiyacınız olan kadar ödeme yaparsınız. ElitSistem, yönetilen tüm BT hizmetleri ihtiyaçlarınız için “tek durak noktanız” olarak hizmet eder. Ve hepsini tek bir sabit aylık maliyetle yapıyoruz – Acınızdan Kâr Etmiyoruz!

Ne tür sistemleri destekliyorsunuz?

“Ekosistemden bağımsız” olmaktan gurur duyuyoruz: Windows veya Linux, Android veya iOS kullanıyor olsanız da ekibinizi destekleyeceğiz. Bir sunucuyu yerinde kurmanız veya sanal olarak VMware’de barındırmanız mı gerekiyor? Size destek olacağız. Bir ekosistemden diğerine geçiş yapmanız mı gerekiyor? Sizin için orada olacağız.

Aradığınız cevabı bulamadınızmı? Bir soru sorun

GÖRÜŞME BAŞLATIN
Lütfen bir sohbet başlatmak için önce gizlilik politikamızı kabul edin. privacy policy